Haber

Başkan Pekyatırmacı: “Türkiye Yüzyılı gençlerimizin omuzlarında yükselecek”

Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, “Cumhurbaşkanımızın üzerinde sürekli durduğu yeni yüzyıl Türkiye’nin yüzyılı olacak maksadı ve misyonu gençlerimizin omuzlarında yükselecek” dedi.

Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı ağır temposuna karşın her fırsatta öğrencilerle bir ortaya gelmeye devam ediyor. Lider Pekyatırmacı ilçenin farklı noktalarında bulunan okullara ziyarette bulunarak okul idarecileri ve öğrencilerle hasbihal etti. Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı ve Selçuklu İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Turan Kayacılar’ın gün uzunluğu devam eden okul ziyaretlerinde Nurcan Akpınar İlkokulu, Buhara Ekolojik Kültür Anaokulu, Mustafa Büyükkaplan Hafız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Aselsan Konya Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi yer aldı.

“Türkiye Yüzyılı gençlerimizin omuzlarında yükselecek”

Gençlerin, geleceğin mimarı ve yükselen bedeli olduğunun altını çizen Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı, “Ben fırsat buldukça gençlerimizle, öğrencilerimizle bir ortaya gelmeye büyük kıymet veriyorum. Zira onların güçleri bizlerin çalışma heyecanını ve çabasını arttırıyor. Gençlerimiz geleceğimizin teminatı. Cumhurbaşkanımızın üzerinde daima durduğu yeni yüzyıl Türkiye’nin yüzyılı olacak hedefi ve misyonu gençlerimizin omuzlarında yükselecek. Biz bu manada gençlerimize güveniyoruz ve onların geleceğe emin adımlarla yürümesinde üzerimize düşen ne varsa elimizden gelenin fazlasıyla onların yanında yer almaya devam edeceğiz. İnşallah bu azim ve gayret ile birlikte yeni yüzyıl Türkiye Yüzyılı olacak ” dedi.

“Eğitimle ilgili her konuda Selçuklu Belediyemiz hep yanımızda”

Selçuklu Belediyesi’nin eğitime olan dayanaklarını her platformda hissettiklerini söz eden Selçuklu İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Turan Kayacılar, “Belediyemizin ve şahsında Selçuklu Belediye Başkanımızın eğitime ve eğitimciye olan desteklerini her daim hissediyoruz. Kurumlar arası iş birliği ve dayanışmayı eğitimin her safhasında görüyoruz bu durum bizleri bir eğitimci olarak ziyadesiyle memnun ediyor. Destekleri ve yol arkadaşlıkları için Selçuklu Belediyemize ve Selçuklu Belediye Başkanımız Ahmet Bey’e tekrar teşekkür ediyorum” biçiminde konuştu. – KONYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu